• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Przemyski Klub BiegaczaPrzemyski Klub Biegacza zaprasza w każdą sobotę na koleżeński, bezpłatny bieg amatorski "Przemyska piona" na dystansie 5 km w Parku Lubomirskich w Przemyślu.

Pierwszy mecz zespołu Przemyśl Bears w rozgrywkach futbolu amerykańskiego zakończył się zwycięstwem z drużyną Jokers Kielce  - wynik 46:20Przemyska drużyna „Przemyśl Bears" rozpoczęła rozgrywki w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego (PLFA) od turnieju w Przemyślu. Do naszego miasta przyjechały zespoły Warsaw Eagles B, Jokers Kielce, oraz Kraków Kings B grające w lidze PLFA 8. Pierwsze dwa mecze sezonu 2013 mają już za sobą i oba wygrane.

XV Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w Karate KyokushinWielka sportowa impreza "XV Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin" odbyła się 27 kwietnia 2013 roku w hali im. Tadeusza Ruta, przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku.

Przemyśl BEARS - przemyska drużyna futbolu amerykańskiegoJeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu - zdaniem Bartka Wardęgi cytat Winstona Churchilla, który odnosi się do kwestii historycznych jednak ze względu na specyfikę futbolu amerykańskiego pasuje jak ulał również do tej dyscypliny.

Ważne tematy

PrzemyskiMisiek.pl
Wydania gazety
Switch mode views: